picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

hosting

hosting

Jaka firma gwarantuje brak problemów z dostępnością serwera jeśli chodzi o hosting? Skąd macie hosta i jeszcze się nie zdarzyły jakieś problemy techniczne? Ewentualnie szybko je usunięto?

Kitas

Posty: 32

 
Rynek jest dobrze zaopatrzony w branży hostingowej, jest na pewno z czego wybierać teraz. Patrz gdzie mają serwery, to na pewno ważna rzecz. No i dokładnie czytaj co zawiera pakiet, a co jest dodatkowo płatne.

johncena67

Posty: 19

 
Ostatnio gdzieś widziałem fajną promocję na hosting. Jakaś reklama mi się włączyła jak przeglądałem neta, chcieli coś 3 dychy za rok, tylko nie dopatrzyłem się jaka tam była pojemność...

raptofil

Posty: 28

 
Jakiś czas temu kolega opowiadał o swoim hoście, ponoć ma dobrą obsługę. Ale jak ta firma się nazywała co mu to ogarnia to już nie pamiętam. Napiszę do niego ja FB, jak odpisze to dam znać.

gregcie@

Posty: 18

 
Na stronie securityhost.pl może sobie sprawdź ofertę. Mają coś takiego jak bezpłatny okres testowy. Ja sobie to wziąłem, trwa 14 dni. Jestem zadowolony, więc pewnie wykupię u nich pakiet. Teraz się tylko zastanawiam czy 4 czy 6 giga będzie lepsze...

GGregbard

Posty: 18

 
Teraz to hosting można sobie wyjątkowo tanio zamówić. Dużo jest ofert, w tym sporo promocji. Konkurencja ogromna, więc dobre warunki z punktu widzenia klientów.

grzes3345

Posty: 20

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture