picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

stacja diagnostyczna Zgierz, znacie ?

stacja diagnostyczna Zgierz, znacie ?

Poszukuje stacji diagnostyczne w Zgierzu, która zatrudnia osoby z bardzo dużym doświadczeniem? Kogo polecacie?

dominikk5

Posty: 1

 
Trzeba dobrze szukać żeby znaleźć odpowiednią stację diagnostyczną w Zgierzu. Sam mam z tym poważne problemy i dużo czasu mi to zawsze zajmuje.

juron

Posty: 27

 
Byłem na jednej ze stacji diagnostycznych w Zgierzu i tam ze wszystkim sobie bardzo dobrze poradzili. Muszę sprawdzić na rachunku gdzie to było, bo akurat byłem przejazdem.

wisła05

Posty: 18

 
Zlecałem wulkanizacji wymianę opon w Zgierzu, ale nie wiem, co to była za firma. Po prostu jechałem i było ogłoszenie to wstąpiłem. Na miejscu mi wymienili opony, ale to było przed sezonem to ruchu zbyt dużego jeszcze wtedy nie mieli. Nie wiem jak to dzisiaj wygląda.

sthEn

Posty: 4

 
Serwisy są dzisiaj coraz bardziej nowoczesne. To, dlatego diagnostyka komputera czy jakieś skomplikowane naprawy nie są dla nich jakimś bardzo trudnym zadaniem.

Hihi_WWW

Posty: 4

 
Nasza firma korzysta z serwisu samochodów ciężarowych w Zgierzu i robią wszystko faktycznie w pełni profesjonalnie. Mają też stanowiska na inne wozy, zatem każdy znajdzie tam coś odpowiedniego dla siebie. Zatrudniają mechaników, którzy mają niesłychanie wielkie obeznanie we wszystkich naprawach. Polecam wszystkim.

esdoen1

Posty: 12

 
Byłem w serwisie samochodów osobowych w Zgierzu, który ma tutaj ofertę https://stacja-zgierz.pl. Szybko mi przeprowadzili diagnostykę, dlatego jestem zaspokojony. Na końcu zleciłem im wykonanie przeglądu rejestracyjnego.

Laleczka4

Posty: 9

 
Dużo ludzi kieruje się ceną wybierając mechaniką. Tutaj trzeba uważać. Nie oznacza to, iż płacimy sporo i jest super. Wielokrotnie właśnie jest tak, iż wydaje nam się, iż skoro zapłaciliśmy o sporo wiecej to będzie w porządku, a tak nie jest.

Black_Riot

Posty: 4

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture