picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

masaz stop slask, znacie ?

masaz stop slask, znacie ?

Zapisałem się na masaz stop slask, ale nie wiem czy to była dobra decyzja? Niby ma działać, ale czy to chwyt reklamowy czy naprawdę działa? Czy ktoś był już, chociaż na jednym takim masażu stóp i coś może napisać?

Zlomex

Posty: 3

 
Jestem w szoku, bo masaz stop slask pomógł mi w regulacji ciśnienia, z którym walczę od lat. Nie sądziłem, że to jest możliwe, bo to przecież tylko stopy, ale okazuje się, że to naprawdę jest w stanie nam pomóc. Mnie pomogło.

czes212

Posty: 23

 
Gdyby nie masaz tarnowskie góry to cierpiałabym dalej na bóle stawów, choroby układu krążenia, a tak czuje się po prostu wspaniale i jestem szczęśliwy.

miko_poz

Posty: 14

 
Jestem w szoku, bowiem masaz stop slask pomógł mi w regulacji ciśnienia, z którym walczę od lat. Nie sądziłem, że to jest możliwe, bowiem to przecież tylko stopy, natomiast okazuje się, że to rzeczywiście jest w stanie nam pomóc. Mnie pomogło.

12erBis

Posty: 8

 
Polecam stronę http://www.grafzdrowie.pl, bo można tutaj odszukać dokładnie taki masaz stop slask, jaki daje niezwykle porządne efekty. Jestem niezwykle zadowolony, bo relaksuje się i przy okazji sporo na tym może zyskać moje zdrowie. Wszystkim mogę polecić ten gabinet, bo naprawdę należałoby tam zajrzeć.

namok

Posty: 6

 
Przechodzę menopauzę i masaz stop slask mi niezmiernie pomógł. Nie wiedziałam nawet, iż to tak dobrze działa. Objawy są łagodniejsze niż uprzednio i jestem naprawdę niezmiernie zadowolona. W stopach jest całe unerwienie i fizjoterapeuta wie jak się tym wszystkim zająć żeby były z tego rezultaty i odczucia.

Black_Riot

Posty: 5

 
U mnie masaz stop slask pomógł na kłopoty ze stawami i jestem usatysfakcjonowany. To działa na sto procent i jeżeli ktoś ma takie kłopoty to nie winien nawet chwili zwlekać tylko prędko zapisać się na wizytę w gabinecie gdzie przyjmuje fizjoterapeuta.

propek1

Posty: 16

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture