picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

kurs języka angielskiego online, gdzie warto ?

kurs języka angielskiego online, gdzie warto ?

Korzystaliście kiedyś z język angielski nauka poprzez internet? Chciałabym zapisać się na kurs dla początkujących, jednak nie wiem, czy będzie on dla mnie odpowiedni.

Bryzyt1

Posty: 1

 
Najlepszym rozwiązaniem jest zapisać się na kurs języka angielskiego webinar przez internet. Materiały są dostarczane do twojego tempa nauczania.

Klara323

Posty: 2

 
Najlepszym rozwiązaniem jest zapisać się na kurs języka angielskiego webinar poprzez internet. Materiały są dostarczane do twojego tempa nauczania.

juron

Posty: 26

 
Teraz jest bardzo modny język angielski nauka przez internet. Wydaje mi się, że przez kilka tygodni sporo się nauczysz. Poza tym

labuh

Posty: 3

 
Szybki kurs angielskiego online jest zdecydowanie tańszy, niż te oferowane w szkołach stacjonarnych. Poza tym możesz uczyć się, kiedy tylko pragniesz i gdziekolwiek jesteś. Nie musisz kilka razy w tygodniu jeździć do szkoły.

Black_Riot

Posty: 2

 
Możesz zdecydować się na naukę poprzez internet. Nauka języka angielskiego online jest niesłychanie bezproblemowa i szybka. W ciągu paru tygodni możesz nauczyć się dużo słówek, gramatyki, a także płynnie rozmawiać po angielsku.

Nikuś23

Posty: 4

 
Jeśli chodzi o angielski online webinar tutaj możesz naleźć przydane dla siebie materiały https://questfe.pl. Korzystałam z ich kursu w ostatnim okresie i jestem niesłychanie zadowolona z postępów mojej nauki. Nauczyłam się więcej, niż w szkole stacjonarnej.

miga

Posty: 17

 
Kurs języka angielskiego online jest bardzo przydatny. My zdecydowaliśmy się na niego ze względu na oszczędność czasu i pieniędzy.

Simihu

Posty: 2

 
Wydaję mi się, że przydałby Ci się kurs angielskiego online dla dorosłych. Wiele firm w internecie oferuje tego typu kursy, dzięki którym nauczysz się rozmawiać i pisać w języku angielskim.

Grabow12

Posty: 4

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture