picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

place zabaw dla dzieci

place zabaw dla dzieci

Czy macie sprawdzony kontakt do producenta placów zabaw dla dzieci, raczej do samodzielnego montażu, chociaż oczywiście wszystkie wskazówki mile widziane, w jaki sposób podejść do takiego zakupu.

Kitas

Posty: 1

 
Pytanie, czy samodzielnie złożysz, czy zlecisz. Samodzielnie to taniej wychodzi, a można sobie bez większych problemów poradzić. Instrukcja jasno wyjaśnia temat.

namok

Posty: 2

 
Też nie podoba mi się idea, że dzieci siedzą cały czas przed komputerem. Doskonały pomysł i fajna dyskusja. Właśnie takiego elementu mi brakowało.

Hunka

Posty: 5

 
Też mam z tej serii plac zabaw combo, najbardziej rozbudowany. Myślę, że spokojnie dla 5-6 młodych osób, a dla dwójki to super atrakcja, bo mają płynność zabawy i przeskakują z miejsca na miejsce :) Poza tym cały plac zabaw w ładnej kolorystyce, bardzo naturalny, z drewna.

Oct714

Posty: 10

 
Prowadzę całoroczny wynajem domków i właśnie niedawno rozszerzyłem podwórko o plac zabaw https://woodlit.pl/place-zabaw/ z praktycznie wszystkimi akcesoriami dodatkowymi. Zainteresowanie rodzin się zwiększyło. Po drugie plac zabaw naprawdę fajnie wygląda, dużo ciekawych rzeczy można zrobić. Obok warto postawić ławkę, albo stworzyć jeszcze przy okazji jakąś strefę wypoczynkową dla całej rodziny. Wtedy ma to największy sens i zyskujesz większą kontrolę nad tym, co robią najmłodsi. Temat bardzo ciekawy, a jednocześnie niszowy.

Blono

Posty: 2

 
Zainteresuj się ogrodowymi placami zabaw. Zostawiam katalog https://woodlit.pl/place-zabaw/, jeden z najpopularniejszych w tym momencie. A dodatkowo zastanów się nad rozszerzeniem całej konstrukcji o huśtawki w stylu bocianie gniazdo, bo według mnie charakteryzują się większym bezpieczeństwem dla dzieci. Córce dokupiłem jeszcze ster i taki minimalistyczny, fajnie wyglądający teleskop. Generalnie masz masę rozwiązań i można nawet z dzieckiem posiedzieć i na spokojnie wybrać.

Lupusx

Posty: 4

 
Wiem, że https://woodlit.pl/place-zabaw/ robią place zabaw do samodzielnego montażu przez klienta. Dostajesz instrukcję, a nawet możliwość dokupienia specjalistycznej nawierzchni. Paleta kolorów bogata, więc możesz dopasować wszystko do aranżacji nieruchomości. U mnie syn z kolegami praktycznie ciągle przesiadują na placu zabaw. Wydzieliłem w takim miejscu, że mają nieco więcej prywatności, nikt nie przeszkadza w zabawie. W cieplejszych dniach świetna sprawa i zawsze to coś innego niż siedzenie całymi dniami przed komputerem.

TomekK

Posty: 7

 
Bardzo naturalne place zabaw projektują w https://woodlit.pl/place-zabaw/ i uważam, że to dobry wybór, bo dziecko rozwija zdolności manualne, kreatywność, integruje się ze znajomymi. No i energia jest gdzieś zagospodarowana, a to bardzo ważne u niektórych dzieci. Sprawdzałem to konstrukcje w taki sposób zaprojektowane, żeby posłużyły na długie lata. Z drugiej strony możesz budować na polecanej przez nich powierzchni. Tam masz dodatkowo do wyboru i radzę spojrzeć, bo doskonale się sprawdza i poprawia wygląd ogrodu moim zdaniem.

TomekK

Posty: 10

 
Najlepiej montować właśnie po wyrównaniu nawierzchni. Zawsze to trochę większe bezpieczeństwo dla dzieciaków.

pawel253

Posty: 4

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture